ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Bieszczady 2023

admin

W dniach 17-19 maja 2023 roku uczniowie naszej szkoły wybrali się w Bieszczady. Grupa 46 uczniów z klas IV b, V a, V b, VI b, VI c i VII a wraz z opiekunami nie zrażali się prognozami pogody i wyruszyli w drogę z samego rana. Podczas wycieczki mieliśmy możliwość zobaczyć piękny Przemyśl i skosztować pysznych lodów na przemyskiej starówce.

Kolejnym punktem wyprawy był urokliwy pałac w Krasiczynie. Widzieliśmy także zaporę w Myczkowcach wraz z małą elektrownią oraz ogromną zaporę wodną w Solinie. Bardzo podobał nam się rejs statkiem po Zalewie Solińskim, mieliśmy możliwość założyć czapkę kapitańską i sterować statkiem. Wspięliśmy się także aż do bacówki na Małej Rawce, gdzie skosztowaliśmy przepysznych naleśników z jagodami. Zwiedziliśmy także sanocki Skansen, gdzie poznaliśmy historię ludzi niegdyś zamieszkujących Bieszczady.

By poczuć klimat bieszczadzki zorganizowaliśmy ognisko. Była pachnąca kiełbaska, aromatyczna herbata, tańce i śpiewy. Wspólnie spędzony czas i relaks na łonie natury to jest to, co lubimy najbardziej!

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.