ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Laureat konkursu fizycznego "Lwiątko"

admin

Dnia 27 marca 2023r. w całej Polsce odbył się konkurs fizyczny „Lwiątko”. Uczniowie z naszej szkoły, jak co roku, brali udział w tym prestiżowym konkursie. „Lwiątko” to fizyczny odpowiednik sławnego konkursu matematycznego „Kangur”. Został on zorganizowany po raz pierwszy we Lwowie, stąd jego nazwa.

Patronat honorowy nad konkursem objął Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Laureatem konkursu został Alan Księżyk, uczeń ósmej klasy Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Nauczyciel fizyki: Małgorzata Jasina

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.