ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Narodowe Czytanie 2023

admin

8 września 2023 r. w piękne, słoneczne popołudnie uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli języka polskiego: pani Ewy Sitnik-Pogwizd, pani Iwony Chrząstek oraz pani Małgorzaty Koniec wzięli udział w tegorocznej odsłonie akcji Narodowe Czytanie, która została przeprowadzona na dziedzińcu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie.

Akcja Narodowego Czytania została zainicjowana w 2012 roku wspólną lekturą Pana Tadeusza Adama Mickiewicza i od tego czasu honorowy patronat sprawuje nad nią para prezydencka. W tym roku zostaliśmy zaproszeni do czytania najbardziej znanej powieści Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.