ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Działo się! Zajęcia rozwijające zainteresowania w klasach piątych

admin

W październiku na zajęciach rozwijających zainteresowania w klasach piątych było mega kolorowo. Odkrywaliśmy barwy jesieni, tworzyliśmy tornado kolorów, otrzymywaliśmy i testowaliśmy wskaźniki. Korzystając z pięknej pogody testowaliśmy różne przepisy na bańki mydlane. Efekty widać na zdjęciach. Zapewniamy, dopiero się rozkręcamy...

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.