ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Rozstrzygnięcie konkursu "Kotylion w barwach narodowych"

admin

Dnia 15.11.23 r. w Hrubieszowskim Centrum Dziedzictwa im. Krystyny i Stefana Du Chateau odbyła się uroczysta Gala, podczas której wręczono nagrody za udział w konkursie "Kotylion w barwach narodowych”. W uroczystości wzięły udział, oprócz dzieci, nauczycieli, rodziców, władze miasta, w tym p. Burmistrz -Marta Majewska, z-ca Burmistrza-Paweł Wojciechowski, przedstawiciele Rady Miasta, Wydziału Oświaty i Kultury oraz Oddziału NSZZ "Solidarność”.

Nagrodę w konkursie zdobyła Lena Hraciuk z kl. VIa.

Wyróżnieni uczniowie to: Fabian Hraciuk z kl. IIa, Maja Osińska z kl. VII b i Gabriela Wlizło z kl. VIb.

Za udział w konkursie dyplomy i upominki otrzymali:

- Rozalia Czyrka, Aleksander Frańczuk, Aleksandra Kaczorowska, Antoni Rodziewicz, Jakub Steciuk, Artur Wróbel, Zuzanna Wrzyszcz (wszyscy z kl. IIa) i Kamil Wlizło z kl. IIIb.

- Jan Rodziewicz, Julia Wróbel z kl. VIb.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.