ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Pasowanie na Czytelnika

admin

Książki uczą, bawią, relaksują. Książki prowadzą ku przygodzie, rozwijają wyobraźnię, są przyjaciółmi wszystkich dzieci. Zalet książek jest wiele. Wraz z Pasowaniem na Czytelnika uczniów klas pierwszych, mamy nadzieję, że dzieci poznają ich jak najwięcej. Pasowanie na Czytelnika jest dniem szczególnym, który wpisał się do tradycji szkolnej. Dzieci zostają zaproszone do świata książek i poznają moc słów.

W tym roku szkolnym pierwszoklasiści poznali tajemnicę nocnego życia w bibliotece, a wszystko za sprawą bajki „Noc w bibliotece” i teatrzyku Kamishibai. Złożyli przyrzeczenie czytelnika, przeszli test na znajomość bajek i wypożyczyli pierwszą książkę.

Podsumowaniem spotkania było rozdanie Paszportów czytelniczych i książek „Wnuczka antykwariusza”. Książki zostały przesłane przez Instytut Książki w ramach programu „Mała książka – Wielki człowiek”.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.