ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Wyjątkowy festiwal „100 lat Disneya”

admin

"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać" - mawiał Walt Disney.

Bohaterowie filmów Disneya byli i są inspiracją dla całych pokoleń, a wiele piosenek, które towarzyszyły ich niesamowitym przygodom, stało się przebojami i doczekało się wielu najważniejszych nagród. 16 listopada z okazji 100-lecia Disneya w naszej szkole odbył się wyjątkowy konkurs "Festiwal Piosenek Disneya".

Uczniowie wykonali najbardziej znane przeboje kultowej wytwórni filmów animowanych. Podczas festiwalu usłyszeliśmy między innymi utwory z "Króla Lwa", "Małej Syrenki", "Krainy lodu" i "Vaiany".

Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Występy oceniało jury w składzie p. Dyrektor Marzanna Bednarczuk, p. Aneta Franke, p. Ewelina Frąc oraz p.Urszula Suplicka.

Decyzją jury przyznano następujące miejsca:

I miejsce – Julia Wróbel

II miejsce – Klara Czernysz

III miejsce – Karolina Solarska, Maria Kopczyńska, Magdalena Olchowska.

Wyróżnienie – Lena Hraciuk - Laura Pryl i Kamila Sarzyńska

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Dziękujemy uczestnikom za piękne występy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.