ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Dzień Profilaktyki w V a

admin

1.12.2023 w klasie V a odbył się Dzień Profilaktyki. Tego dnia rozmawialiśmy o złości. Uczniowie chętnie brali udział w dyskusji i dzielili się swoimi odczuciami jak czują złość, gdy czują złość. Tym samym rozpoczęliśmy cykl spotkań profilaktycznych Poznaję swoje emocje.

Zajęcia zorganizował szkolny terapeuta pani Agnieszka Kwiatkowska oraz wychowawca klasy pani Aneta Derlak.

 

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.