Warning: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: Output file write error --- out of disk space? in /home/platne/serwer18058/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig/includes/helper.php on line 168

Konkurs "Zakładka do książki"

W bibliotece szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu dla klas I „Zakładka do książki”. Prace dzieci wyróżniały się pomysłowością, co z pewnością wymagało sporego wkładu pracy. Do konkursu zgłosiło się 19 osób. Wszystkie prace zostały nagrodzone. Uczestników zaproszono do biblioteki na podsumowanie konkursu, wręczono dyplomy i drobne upominki.

Dziękujemy dzieciom, które wzięły udział w konkursie:

Klasa I a - Hanna Jachimek, Iga Sionkowska, Hanna Olchowska, Zuzanna Bilik, Amelia Stajszczyk, Michalina Borys, Szymon Bałakut, Dominik Sala, Filip Hajkowski, Jakub Bełz.

Klasa I b - Kacper Grab, Borys Gniecki, Filip Błazik, Marta Knap, Gabriela Węgorek, Julia Domaradzka, Kornelia Pawlik, Julia Pawłowska, Tymoteusz Piasecki.

Prace będzie można podziwiać na wystawie.