ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Szkolne Koło Misyjne w Łabuniach

admin

19 stycznia 2024 r. Szkolne Koło Misyjne uczestniczyło w podsumowaniu Kolędowania Misyjnego Dzieci z diecezji zamojsko-lubaczowskiej. W tym roku kolędowaliśmy dla dzieci z Kolumbii. Spotkanie odbyło się w parafii pw. MB Szkaplerznej Św. Dominika w Łabuniach.

Program spotkania był następujący:

-słowo powitania księdza dyrektora Andrzeja Łuszcza i prezentacje kolędników

-eucharystia pod przewodnictwem ks. bp Mariana Rojka

-wręczenie pamiątek dla każdego obecnego koła misyjnego

-wspólne ognisko, agapa, kulig

Otrzymaliśmy puchar, a każdy z uczestników medal.

Lista uczestników:

1. Dorota Krawczyk kl.IV a

2. Łukasz Maksymiuk IV a

3. Gabriel Krawczyk kl. V a

4. Iza Dziewiczkiewicz V b

5. Karolina Czerniak V b

6. Patryk Olejarz V b

7. Daria Stańczyk V b

8. Julia Przybysz V b

9. Kacper Kwiatkowski V b

10. Natalia Maksymiuk VII c

11. Marcel Kass kl. VII b

12. Twardowski Rafał VII b

s. Elżbieta Bigaj opiekun Koła

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.