ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Spotkanie z Katarzyną Szlonzak

admin

Dnia 24 stycznia 2024 r. w Hrubieszowskim Centrum Dziedzictwa im. Krystyny i Stefana Du Chateau odbyło się zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną spotkanie z Kasią Szlonzak, absolwentką naszej szkoły. Jeszcze jako studentka Uniwersytetu Warszawskiego Pani Katarzyna podjęła pracę dziennikarską. Obecnie jest współprowadzącą Studio Raban. Współpracowała z Filharmonią Narodową, Operą Kameralną, Redakcją Party & Wedding Dream.

 

Przed nią kolejne wyzwania i cele, które po części są spełnieniem jej marzeń.

Pani Kasia w sposób niezwykle zajmujący i barwny opowiadała o pierwszych krokach stawianych w telewizji, wywiadach z nietuzinkowymi bohaterami. Dzieliła się swoimi doświadczeniami i pokazując swoją ścieżkę kariery, uzmysławiała, jak ważne jest wsparcie innych osób, samodyscyplina, motywacja. Dla uczniów ciekawe wydawały się również wspomnienia z czasów szkolnych, które miały niezwykły wpływ na ukształtowanie osobowości młodej hrubieszowianki.

Spotkanie odbyło się w niezwykle przyjemnej atmosferze. A jego uczestnikami były m.in. klasy VIa, VIIa, VII b z opiekunami.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.