ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Kreatywne dywany

admin

Dnia 25 stycznia w klasie I a odbyły się zajęcia z Sensoplastyki, prowadzone przez pedagoga specjalnego i psychologa szkolnego. Zajęcia miały na celu rozwój osobowości dzieci, usprawnianie motoryki małej, doskonalenie precyzji dłoni. Dzięki tym zajęciom uczniowie mogli rozwijać samodzielność i zwiększać wiarę we własne możliwości.

Dzieci stworzyły kreatywne dywany sensoryczne. Zajęcia wywołały uśmiech na twarzach dzieci i sprawiły im dużo, dużo radości.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.