ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

admin

Dnia 21 marca 2024 r. w całej Polsce odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Jak co roku nasza szkoła również brała w nim udział. Z różnorodnymi zadaniami zmagało się ponad pięćdziesięciu uczniów od drugiej do ósmej klasy. Dla młodszych dzieci był to pierwszy, tak poważny konkurs, dlatego emocje były ogromne.

Konkurs odbył się w ramach Szkolnych Dni Matematycznych.

 

 

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.