ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Klasy piąte w akcji

admin

Zajęcia rozwijające w klasach piątych trwają w najlepsze. W ostatnich tygodniach eksperymentowaliśmy z wodą, stworzyliśmy obieg wody w przyrodzie i wyznaczaliśmy rozpuszczalność substancji. Bawiliśmy się w detektywów, poznaliśmy niektóre tajniki kryminalistyki, zbieraliśmy odciski palców, odkrywaliśmy smak chemii w kuchni tworząc pyszne i zdrowe zapiekanki oraz izotonik, wróciły slime’y, a tuż przed świętami była chemia z jajem.

Tematyka była bardzo różnorodna i zmieniała się jak w kalejdoskopie, ale dzięki temu na zajęciach nikt się nie nudzi.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.