ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Konkurs plastyczno-literacki "Ilustrujemy poezję" 2024

admin

Konkurs plastyczno-literacki „Ilustrujemy poezję” odbył się w ramach Tygodnia Poezji w bibliotece szkolnej. Dzieci z klas pierwszych i klasy drugiej wykonały prace plastyczne do wierszy Małgorzaty Strzałkowskiej: „Na łące”, „W czwartek przed dwunastą” i „Ulewa”. Wszystkie prace można oglądać w gablocie wystawowej na korytarzu szkolnym.

Laureaci konkursu:

 

Klasa I a: Amelia Stajszczyk, Nina Białacka, Gabriela Lebiedowicz, Jakub Piasecki, Dominik Sala

Klasa I b: Julia Pawłowska, Lena Borek, Marta Knap

Klasa II a: Rozalia Czyrka, Anna Koniec, Dominik Fusiara

W ubiegłym roku szkolnym dzieci ilustrowały wiersze Michała Rusinka. Prace plastyczne zostały zebrane w album i przekazane panu Michałowi Rusinkowi podczas jego wizyty w Hrubieszowie.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.