ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Dzień Dobra ze Szkolnym Kołem Caritas

admin

5 kwietnia w Zamościu Szkolne Koło Caritas brało udział w świętowaniu Dnia Dobra. Uroczystości rozpoczęły się w Katedrze mszą świętą pod przewodnictwem biskupa Mariana Rojka. Potem uczestnicy Dnia Dobra przenieśli się do zamojskiej hali sportowej. Po uroczystym otwarciu były zawody sportowe, tańce integracyjne, obiad oraz uroczyste rozdanie dyplomów, statuetek i medali.

W tym dniu towarzyszyła nam wielka radość.

Opiekun koła s. Elżbieta Bigaj

 

 

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.