ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Laureaci etapu okręgowego „Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym”

admin

24 kwietnia 2024 r. sześcioro uczniów z klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie wzięło udział w etapie okręgowym „Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym”. Na tym etapie rywalizowali uczniowie z wielu szkół podstawowych. Troje uczniów klas IV-VI: Julia Piłat z klasy IV b, Jan Rodziewicz i Kajetan Ślepecki z klasy VI b znaleźli się w gronie laureatów etapu okręgowego i wezmą udział w finale konkursu.

Odbędzie się on 4 czerwca w siedzibie Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.