ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Z robotem Genibotem

admin

„Choć nie ma zamka ani kluczyka, otwierasz książkę i zamykasz. W swym wnętrzu wiele tajemnic mieści, wierszyków, bajek i opowieści.”

W tym dniu uczniowie kl. I B zetknęli się z kolejną tajemniczą postacią, a dokładnie z Genibotem. Ten malutki robot okazał się pomocny w obliczeniach matematycznych, w wygrywaniu melodii, w wyznaczaniu drogi do książki, pod warunkiem, że się go właściwie zaprogramuje.

To były bardzo imponujące zajęcia i jednocześnie wymagające sporej kreatywności pierwszoklasistów.

Wychowawca klasy: Iwona Rubacha

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.