ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Uczniowie z "Trójki" nagrodzeni w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym

admin

W siedzibie Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym. Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że są naprawdę na medal.

Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym została Julia Piłat, uczennica klasy IV b, zaś finalistami: Jan Rodziewicz oraz Kajetan Ślepecki z klasy VI b. Przygotowanie do takiego konkursu to ogromnie trudne zadanie, wymaga wielu godzin solidnej pracy, a przecież konkursowiczów nikt nie zwalnia z pisania sprawdzianów, kartkówek. Dlatego tym mocniej gratulujemy wszystkim zwycięzcom!!!

 

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.