ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Bardzo dobry wynik Klaudii Szkutnik

admin

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" to najbardziej masowa impreza matematyczna na świecie. Uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny mieli możliwość zmierzenia się w tym prestiżowym konkursie. Wzięło w nim udział prawie pięćdziesięciu uczniów. Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7 „c” Klaudia Szkutnik uzyskała bardzo dobry wynik (nagroda II stopnia).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.