ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

1 a i 2 a z wizytą w Straży Pożarnej

admin

7 czerwca klasy 1 a i 2 a odwiedziły Komendę Powiatową PSP w Hrubieszowie. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów ze specyfiką jednostki, wyposażeniem, zadaniami z jakimi spotykają się strażacy podczas służby. Strażacy w bardzo ciekawy sposób opowiadali o swojej pracy, pokazali wyposażenie jednostki, a także uświadomili jakie zagrożenia mogą spotkać najmłodszych podczas zbliżających się wakacji. Nie zabrakło również atrakcji w postaci lania wody wężem strażackim.

Dzieci wracając do szkoły, opowiadały z zachwytem swoje „strażackie przeżycia”.

Gorąco dziękujemy Panom Strażakom za poświęcony czas, cierpliwość i tak pouczające spotkanie. Życzymy zawsze szczęśliwych powrotów z akcji oraz satysfakcji z niesienia pomocy innym.

Wychowawcy klas

foto. st. kpt. Marcin Lebiedowicz

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.