ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Agata Balicka finalistką 43.Wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego

admin

W dniach 4-6 czerwca 2024 r. w Lublinie odbył się ostatni, trzeci etap 43.Wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Głównym organizatorem było Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Konkurs adresowany do uczniów szkół podstawowych, cieszy się od lat ogromnym zainteresowaniem. Wieloetapowe eliminacje w całym województwie sprawiają, że Turniej Wojewódzki w Lublinie był spotkaniem najlepszych małych recytatorów z województwa lubelskiego.

Recytatorzy prezentowali jeden dowolnie wybrany publikowany utwór (wiersz lub proza).

Łączny nieprzekraczalny czas prezentacji wynosił 5 minut.

Agata Balicka uczennica klasy siódmej została finalistką 43.Wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Jej pięknie wyrecytowany wiersz „Wietnam” Wisławy Szymborskiej poruszył członków Jury i widownię. Agata była jedyną reprezentantką z Hrubieszowa i całego powiatu hrubieszowskiego.

Gratulujemy sukcesu.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.