ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Klasa 3b w sali zabaw Kasieńka

admin

12 czerwca uczniowie klasy 3 b uczestniczyli w warsztatach, które odbyły się w Restauracji Kasieńka na zaproszenie rodziców. W programie warsztatów były zabawy, wykonywanie bransoletek z koralików, malowanie w ciemności, magiczne fluorescencyjne slime. Był też smaczny poczęstunek zakończony zimnym deserem-lodami. Dziękujemy Pani Joannie Biernat za miłe przyjęcie nas oraz ciekawie przeprowadzone warsztaty. Dziękujemy również rodzicom za zaproszenie.

 

 

Wychowawca klasy Alicja Ryszkowska

Nauczyciel współorganizujący Dorota Bobak

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.