ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Wyjątkowe zajęcia, w wyjątkowym miejscu – kl. I B

admin

13 czerwca kl. I B wybrała się do nietypowego miejsca, zwanego Kuźnią Lawendy – Lawendowe Pole. W pierwszej części spotkania wszyscy uważnie przyglądali się pracy artysty kowala. Nawet wspólnie z nim wykonali ozdobę ze stali. Po zajęciach w kuźni, wszyscy przenieśli się na cudowne lawendowe pole. Widok i zapach lawendy bez wątpienia działał odprężająco.

W końcowej części spotkania było ognisko, pieczone kiełbaski i lawendowa lemoniada.

Cieszymy się bardzo ze spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy mają pasję i potrafią dzielić się radością z innymi.

Wychowawca klasy Iwona Rubacha

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.