ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Integracja klas poprzez grę terenową

admin

Ostatnie dni przed wakacjami można spędzać w ciekawy sposób. Uczniowie klas sportowych: VII a, VI a oraz przedstawiciele klas VII b i VII c mieli okazję zagrać w paintball . Dla wielu była to pierwsza okazja do takiej zabawy terenowej. Gorące kiełbaski z ogniska dodały sił po emocjach związanych z działaniami zwycięzców i przeciwników. Udany wypad dopełniła piękna pogoda.

Opiekunowie: Bożena Szlonzak, Aneta Franke i Małgorzata Koniec.

 

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.