ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Podsumowanie roku szkolnego 2023/2024

admin

W piątek 21 czerwca br. po mszy św. w Kościele pw. św. Mikołaja zebraliśmy się w sali gimnastyczne szkoły aby wspólnie podsumować miniony roku szkolnego 2023/2024. Rok szkolny, który właśnie kończymy, był pełen wyzwań, ale także pełen radosnych chwil. Organizowaliśmy różnorodne projekty, wycieczki, konkursy i wydarzenia, które wzbogaciły nasze szkolne życie i dały uczniom wiele okazji do nauki i zabawy. Każde takie wydarzenie jest dowodem na to, że nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także wspólnota, w której wszyscy się wspieramy i razem dążymy do rozwoju.

Miło nam poinformować, że wielu z naszych podopiecznych osiągnęło bardzo wysokie wyniki w nauce, zdobyło tytuły laureatów i finalistów w różnorodnych konkursach oraz nagrody w rywalizacji sportowej. Wielu uczniów angażowało się w samorządność szkolną i wolontariat.

Nagrody, dyplomy i wyróżnienia za pracę uczniowie klas VI, VII i VIII odebrali z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta p. Pawła Wojciechowskiego, Przewodniczącego Rady Rodziców p. Wojciecha Chwedczuka oraz dyrektora szkoły p. Marzanny Bednarczuk. Wychowawca klasy ósmej p. Justyna Marcych wręczyła swoim wychowankom świadectwa ukończenia szkoły, a rodzicom uczniów z wysoką średnią listy gratulacyjne. Podziękowała także wszystkim rodzicom angażującym się na rzecz klasy i szkoły. W sali gimnastycznej świadectwa z wyróżnieniem otrzymali również uczniowie klas VI i VII. Uczniowie klas I- VII podziękowania, dyplomy, nagrody i świadectwa promocyjne odebrali w salach od swoich wychowawców.

Wkrótce pojawi się lista nagrodzonych i wyróżnionych w roku szkolnym 2023/2024

Drodzy Uczniowie, pamiętajcie, że jesteśmy bardzo dumni z Waszych osiągnięć. Czekamy na Was we wrześniu z nowymi wyzwaniami i liczymy na nowe sukcesy w różnych dziedzinach życia szkolnego.

Przed nami zasłużone wakacje – czas odpoczynku, zabawy i naładowania baterii przed kolejnym rokiem szkolnym.

Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom zdrowych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i niezapomnianych chwil.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3
im. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.