Jesienne kreacje w klasie I a

3 października w klasie I a odbył się konkurs na najpiękniejsze jesienne przebranie. Na scenie pojawili się uczniowie w fantazyjnych jesiennych strojach. Wszyscy oglądający pokaz nie mogli oderwać wzroku od mieniących się kolorami, kunsztownie i precyzyjnie wykonanych strojów, w których tworzenie z pewnością zaangażowani byli członkowie całej rodziny. Komisja w składzie: pani Małgorzata Hanc oraz uczennice kl. IV b: Klaudia Strzępek, Julia Żyłowska i Angelika Szambelan miały trudne zadanie, gdyż wszystkie stroje bardzo im się podobały. Ostatecznie jednogłośnie wyłoniono zwycięzców:

1 miejsce: Hanna Gubała

2 miejsce: Maja Osińska

3 miejsce: Aleksander Nowosad

4 miejsce: Lena Barańczuk

Wyróżnienia: Elza Brzóska i Alex Skowyra. Każdy zwycięzca otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę. Nagrodzeni wzięły udział w Konkursie „Moda jesienna” zorganizowanym przez SU, w którym uczniowie z naszej klasy otrzymali trzy pierwsze miejsca.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w innych konkursach.

Wychowawca klasy: A. Dziedzic