„Bliżej Europy” - konkurs języka angielskiego

Super User

Dnia 28.04.2018r w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbył się międzyszkolny konkurs z języka angielskiego pt. „Bliżej Europy”. W II etapie konkursu wzięło udział 45 uczniów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło tego samego dnia. Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Naszą szkołę reprezentowało w tym konkursie 15 uczniów. Miło nam poinformować, że dziewięciu uczniów naszej szkoły znalazło się w grupie osób nagrodzonych.

A są to:

Klasy III:

I miejsce: Lenard Marta
II miejsce: Szajnoga Dominika
III miejsce: Księżyk Alan

Klasy IV:
I miejsce: Poźniak Christian
II miejsce: Sowa Jakub
III miejsce: Szymański Filip

Klasy V:
I miejsce: Boniecka Wiktoria
II miejsce: Zając Patrycja

Klasy VII:
I miejsce: Słowik Natalia

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów.