ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

+48 (84) 696 3110
zsm3.hrub@vp.pl

Malowane Lektury

admin

Na początku roku szkolnego oddaliśmy w ręce dzieci zeszyty "Malowane Lektury", które uczniowie klas pierwszych prowadzili przez cały okres nauki. W zeszycie, dowolną techniką plastyczną, dzieci wykonywały ilustracje do książek wypożyczonych z biblioteki szkolnej. To od uczniów zależało jaką książkę wypożyczą, która z nich się spodoba oraz, do której książki powstaną rysunki. Prowadzenie zeszytów nie było obowiązkiem.

Najwytrwalsi uczniowie, zachęceni taką formą zabawy z książką, zostali nagrodzeni.

 

 

 

Są to:

I miejsce Zuzanna Strzępek

I miejsce Hanna Lipska

I miejsce Klaudia Szkutnik

I miejsce Hanna Stankiewicz

 

Wyróżnienia

Wiktoria Wojtak

Ewa Chwedczuk

Jakub Staszczuk

 

Galeria: