Kilometry Dobra 2018

„Kto patrzy sercem, znajduje siłę potrzebną do naprawienia świata. Jest on także na właściwej drodze ku bliźnim. Albowiem wsłuchiwać się w głos serca, znaczy zrozumieć innych”.

Matka Teresa z Kalkuty

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie po raz kolejny wzięli udział w zbiórce złotówek w ramach kampanii „Kilometry Dobra”. Dzięki tym środkom możliwe będzie dofinansowanie adaptacji i remontów budynków Stowarzyszenia oraz działań prowadzonych w placówkach Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie.

Dziękujemy za wsparcie, otwarte serce oraz hojne dzielenie się dobrocią z potrzebującymi.